Gaz obezwładniający POLICE Guard Stream strumień 100ml RMG

-
Indeks: 8068
Cena detaliczna:
26,40 zł

favorite_border

Musisz być zalogowany
Zamknij
Produkt dostępny
Wysyłka w 24 godziny
Koszty dostawy

Przedpłata na konto

InPost Paczkomaty 24/7 - PRZEDPŁATA: 9,90 zł Kurier DPD - PRZEDPŁATA: 14,00 zł Poczta Polska - PRZEDPŁATA: 9,90 zł

Zapłać przy odbiorze

Kurier DPD - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Poczta Polska - PŁATNE PRZY ODBIORZE: 16,00 zł Odbiór osobisty w Elblągu: 0,00 zł

Gwarancja 24 miesiące Zwrot 28 dni Drukuj

Opis produktu
Gaz pieprzowy POLICE GUARD 100ml Strumień DUŻY

Gaz pieprzowy Police Guard 100ml - to ręczny miotacz gazu pieprzowego w strumieniu. Substancja drażniąca ma możliwość dokładnego ukierunkowania strumienia. Dodatkowo substancja jest niepalna. Substancja drażniąca OLEORESIN CAPSICUM to roztwór naturalnego substancji (z pieprzu i ostrych papryczek). Gaz pieprzowy jest także skuteczny na ludzi pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Działa drażniąco na śluzówki, powodując ostre pieczenie oczu, a także silne duszenie się. Gaz pieprzowy uniemożliwia napastnikowi dalszy atak i w znacznym stopniu utrudnia jego poruszanie się.

Gel - strumień - ma większy zasięg, i jest bardziej odporny na warunki atmosferyczne, wymaga natomiast precyzyjniejszego celowania (najlepiej w oczy).

UWAGA! Zgodnie z Ustawą o Broni  i Amunicji zakupu gazów pieprzowych mogą dokonać jedynie osoby pełnoletnie.
50097148.jpgPojemnik o pojemności 100 ml jest wielorazowego użytku - gaz pieprzowy można dawkować - tak długo jak trzymamy wciśnięty przycisk tak długo gaz w postaci stożka gazu jest wyzwalany z pojemnika.

Cechy produktu:

Zastosowane w RMG rozcieńczalniki to alkohole, które ulegają rozkładowi na drodze biologicznej tak samo, jak substancja OC, użyty jako środek drażniący. Stosowany tu czynnik aktywny jest także używany do przygotowywania bardzo pikantnych potraw, choć trzeba zaznaczyć, że w mniej skoncentrowanej postaci. Zastosowanie koncentratu pieprzowego wyklucza szkodliwość działania substancji drażniącej.

Gaz pieprzowy nie zawiera freonu i w ciągu kilku dni ulega utlenieniu pod wpływem światła. Jest bezpieczny dla środowiska, ponieważ ulega biodegradacji.

Ręczny miotacz gazu POLICE GUARD posiada zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe użycie gazu w niezamierzonym kierunku. W zależności od ilości użytego gazu, czas jego działania może sięgać do kilku godzin. Gaz pieprzowy zastosowany zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją nie powoduje uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków.

50097148_1.jpg


Sposób użycia:

  • Włożyć palec pod klapkę i położyć na przycisku rozpylającym.
  • Wycelować w stronę linii oczu napastnika i zdecydowanie wcisnąć dźwignię.
  • Rozpylać z odległości nie mniejszej niż 1 metr.
  • Aby przerwać zwolnić nacisk.
Dane techniczne:

  • POLICE GUARD - ręczny miotacz gazu w strumieniu
  • Bardzo agresywny naturalny środek obezwładniający
  • 10% alkaloidu capsaicyny (2mln SHU)
  • Możliwość wielokrotnego użycia
  • Pojemność: 100 ml
  • Producent: F.W.KLEVER (Niemcy)

UWAGA! - UŻYCIE GAZU TYLKO W OBRONIE KONIECZNEJ !
Opinie o produkcie Oceń

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem Więcej informacji Odrzuć